Grawerujemy i znakujemy

Grawerujemy zarówno na materiałach

miękkich jak i twardych

Stal Surowa

Materiałem, na którym możemy wykonać laserowe grawerowanie jest stal surowa. Na artykułach reklamowych wykonanych ze stali niezwykle elegancko i efektownie prezentują się napisy, znaki graficzne i fotograficzne. Grawerowanie laserem można stosować zarówno na zapalniczkach, artykułach płaskich jak również metalowych filiżankach.

Stal powlekana

Idealny kontrast znakowania, podkreśla rangę prezentu

Ceramika

Ceramika ma szerokie zastosowanie w życiu codziennym. Dzięki swoim właściwościom jest bardzo dobrym materiałem pod wykonywanie laserowego grawerowania. W naszym Laserowym Centrum Znakowania i Grawerowania cukiernice, filiżanki, kubki, kufle, popielniczki, donice i wiele innych ceramicznych gadżetów zyska nowy wymiar, dzięki laserowej technologii.

Guma

W naszym parku maszynowym posiadamy laser, który świetnie radzi sobie z grawerowanie produktów z gumy. Dlatego, jeżeli chcą Państwo mieć oryginalny wzór bądź napis na gumowych elementach telefonów, pokrowcach aparatów, czy podkładkach pod myszkę zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Produktów gumowych, które można wykorzystać pod grawerowanie jest bardzo dużo. Dlatego zachęcamy do zadawania pytań. Nasz personel z przyjemnością doradzi i odpowie na Państwa zapytania.

Skóra

Skóra jest materiałem o różnorodnym zastosowaniu. Grawerowanie umożliwia personalizację i dalsze uszlachetnianie wyrobów skórzanych : portmonetek, teczek, aktówek, bransolet, pasków, czy butów.
Do grawerowania oraz cięcia nadaje się zarówno skóra naturalna, jak i liczne rodzaje skóry sztucznej.

Szkło

Oryginalne prezenty oraz spersonalizowane gadżety reklamowe można wykonać również na szkle. Dzięki wyjątkowej precyzji lasera napis i grafika będą niezwykle czytelne. Wino czy inny szlachetny trunek z osobliwą dedykacją to piękny podarunek na święta bądź podarek dla klienta za udaną współpracę. Taki prezent z pewnością zapadnie na długo w pamięci. Ale to nie wszystko, grawerowanie można wykonywać na szklankach, flakonach, misach i wielu innych szklanych przedmiotach. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi grawerami wykonanymi na szkle.

Drewno

Do laserowego grawerowania i cięcia optymalnie nadaje się drewno, na przykład przy produkcji zabawek, artykułów dekoracyjnych, artystycznych wyrobów rzemieślniczych, pamiątek, ozdób świątecznych, prezentów lub modeli architektonicznych.

Tworzywa Sztuczne

Znakowanie oraz grawerowanie wykonujemy również na tworzywach sztucznych. W Laserowym Centrum Znakowania i Grawerowania opracowujemy unikalne napisy i wzory na identyfikatorach, pieczątkach, pendrivach czy telefonach posiadających obudowę z tworzywa sztucznego. Korzystając z laserowej technologii jesteśmy również w stanie wycinać napisy ma materiałach z pleksy. Znakujemy również trwale na plastikach np. kartach zbliżeniowych RFID, plastikowych wizytówkach oraz identyfikatorach.

Stal Szlachetna

Stal szlachetna nazywana potocznie nierdzewną ma szerokie pole zastosowań. Dzięki dużej wytrzymałości na działanie korozji wykorzystywana jest do wytwarzania m.in. naczyń kuchennych i sztućców. Stal szlachetna służy również do wyrabiania biżuterii: obrączek, bransoletek, zawieszek. Tego typu akcesoria mogą zostać dodatkowo ozdobione przez naszą agencję. Za pomocą laserowego grawerowania możemy wykonać dla Państwa na tego typu przedmiotach np. napisy z dedykacjami.

Kamień

Laserowe grawerowanie kamienia oferuje niewiarygodne możliwości formowania. Jesteśmy w stanie wygrawerować nawet szczegółowe zdjęcie lub grafikę. Do grawerowania nadaje się zarówno granit, bazalt, marmur, krzemień jak i kamień naturalny.

Laminat

Laminat jest idealnym sposobem na wykonanie trwałej tabliczki informacyjnej. Tabliczki wykonujemy laserem przez co nadruk jest trwały i estetyczny.