Tniemy zarówno w materiałach

miękkich jak i twardych

Sklejka

Skrzynka na wino ze sklejki z twoją dedykacją i według Twojego projektu może być trafionym prezentem okolicznościowym. Sklejka jest idealnym materiałem do wycinania wymyslnych wzorów i kształtów o grubości materiału od  1mm do 10mm.

Plexi

Cięcie laserem daje czyste i ostre krawędzie oraz kontury wewnętrzne bez potrzeby dodatkowej obróbki końcowej materiału.
Odpada kosztowne i czasochłonne ręczne polerowanie krawędzi.
Wycięte w ten sposób elementy z akrylu wykorzystywane są np. w produkcji reklam świetlnych. szyldów, displejów POS/POP itd.

Tkaniny/Skóra

Za pomocą naszego lasera możemy szybko i prosto przyciąć różne tkaniny i ubrania. Do cięcia laserem nadają się bardzo różne materiały takie jak filc, len, bawełna jedwab i inne. Oferujemy naszemu klientowi niewiarygodną możliwość tworzenia, ponieważ za pomocą lasera możemy zrealizować praktycznie każdy wymyślny wzór.

 

Karton, Papier

Grawerowanie oraz cięcie laserem papieru przynosi imponujące rezultaty. Tworzenie graficzne nie zna żadnych granic. Możemy wyciąć nawet najdrobniejsze kształty z maksymalna precyzją i zachowaniem najwyższej jakości, a także wygrawerować logo lub zdjęcie.

Laminat

Znakowanie oraz grawerowanie wykonujemy również na tworzywach sztucznych. W Laserowym Centrum Znakowania i Grawerowania opracowujemy unikalne napisy i wzory na identyfikatorach, pieczątkach, pendrivach czy telefonach posiadających obudowę z tworzywa sztucznego. Korzystając z laserowej technologii jesteśmy również w stanie wycinać napisy ma materiałach z pleksy. Znakujemy również trwale na plastikach np. kartach zbliżeniowych RFID, plastikowych wizytówkach oraz identyfikatorach.